Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Iowa
(view source)
Revision as of 09:25, 21 February 2016
63 bytes added
,
8 years ago
no edit summary
Line 1:
Line 1:
−
{
{stub}}
+
==Info==
+
{
|
+
|-
+
|
+
===Basic===
{{Shipinfo2
{{Shipinfo2
|color = violet
|color = violet
Line 32:
Line 36:
|space3 = 4
|space3 = 4
|space4 = 4}}
|space4 = 4}}
+
| style="width: 50px;" |
+
|
+
===Upgrade===
{{Shipinfo2
{{Shipinfo2
|color = violet
|color = violet
Line 65:
Line 72:
|space3 = 4
|space3 = 4
|space4 = 4}}
|space4 = 4}}
−
+
|}
==In-Game Trivia==
==In-Game Trivia==
Artist: Shizuma Yoshinori
Artist: Shizuma Yoshinori
Totaku
advmod, cssedit,
Moderators
, oversight, prechecked,
Account Reviewers
18,475
edits