Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Summer 2023 Event/E-6/Historical Bonuses
(view source)
Revision as of 20:39, 5 September 2023
30 bytes added
,
1 year ago
→Planes sudoku Bonuses
Line 173:
Line 173:
!Nodes H/U/W/X
!Nodes H/U/W/X
!Nodes Q/Z
!Nodes Q/Z
+
|-
+
! colspan=2|0
+
|colspan=4|-
|-
|-
!rowspan=2|LBAS
!rowspan=2|LBAS
Jigaraphale
38,903
edits