Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Seasonal/End of Year 2015
(view source)
Revision as of 10:40, 29 December 2015
143 bytes added
,
8 years ago
m
→Destroyers
Line 136:
Line 136:
|[[Ooshio]]
|[[Ooshio]]
|{{Audio|file=Ooshio Year End 2015 Sec1.ogg}}
|{{Audio|file=Ooshio Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Yukikaze]]
+
|{{Audio|file=Yukikze Year End 2015 Sec1.ogg}}
|
|
|
|
Line 172:
Line 178:
|[[Hagikaze]]
|[[Hagikaze]]
|{{Audio|file=Hagikaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
|{{Audio|file=Hagikaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
+
|
+
|
+
|
+
|-
+
|[[Shimakaze]]
+
|{{Audio|file=Shimakaze Year End 2015 Sec1.ogg}}
|
|
|
|
Acecipher
1,893
edits