Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Improvement/Categories/HA Green Sec (8+ AA & 4- FP)
(view source)
Revision as of 14:28, 16 July 2023
216 bytes added
,
10 months ago
no edit summary
Line 11:
Line 11:
| 0.2|| 0.4|| 0.6|| 0.8|| 1.0|| 1.2|| 1.4|| 1.6|| 1.8|| 2.0
| 0.2|| 0.4|| 0.6|| 0.8|| 1.0|| 1.2|| 1.4|| 1.6|| 1.8|| 2.0
|-
|-
−
!{{
AA}
}
Ship
+
!
[[Aerial_Combat#Adjusted_Anti-Air|<math>\text
{
AdjAA}_\text
{
ship
}
</math>]]
| 3.00|| 4.24|| 5.19|| 6.00|| 6.70|| 7.34|| 7.93|| 8.48|| 9.00|| 9.48
| 3.00|| 4.24|| 5.19|| 6.00|| 6.70|| 7.34|| 7.93|| 8.48|| 9.00|| 9.48
|-
|-
−
!{{
AA}
}
Fleet
+
!
[[Aerial_Combat#Adjusted_Anti-Air|<math>\text
{
AdjAA}_\text
{
fleet
}
</math>]]
| 3.00|| 4.24|| 5.19|| 6.00|| 6.70|| 7.34|| 7.93|| 8.48|| 9.00|| 9.48
| 3.00|| 4.24|| 5.19|| 6.00|| 6.70|| 7.34|| 7.93|| 8.48|| 9.00|| 9.48
|-
|-
−
!{{Hit}}
+
!{{Hit}}
Day
| 1.00|| 1.41|| 1.73|| 2.00|| 2.23|| 2.44|| 2.64|| 2.82|| 3.00|| 3.16
| 1.00|| 1.41|| 1.73|| 2.00|| 2.23|| 2.44|| 2.64|| 2.82|| 3.00|| 3.16
+
|-
+
!{{Hit}} Night
+
| 1.30|| 1.84|| 2.25|| 2.60|| 2.91|| 3.18|| 3.44|| 3.68|| 3.90|| 4.11
|}
|}
Jigaraphale
34,962
edits