Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Improvement/Categories/Ginga & Type 1 Land-based Attack Aircraft (Nonaka Squadron)
(view source)
Revision as of 11:56, 22 May 2023
83 bytes added
,
1 year ago
no edit summary
Line 6:
Line 6:
|-
|-
!{{Torpedo}}
!{{Torpedo}}
+
| 0.70|| 0.98|| 1.21|| 1.40|| 1.56|| 1.71|| 1.85|| 1.97|| 2.10|| 2.21
+
|-
+
!{{Dive}}
| 0.70|| 0.98|| 1.21|| 1.40|| 1.56|| 1.71|| 1.85|| 1.97|| 2.10|| 2.21
| 0.70|| 0.98|| 1.21|| 1.40|| 1.56|| 1.71|| 1.85|| 1.97|| 2.10|| 2.21
|-
|-
Ninnin
4,583
edits