Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Jigaraphale/Sandbox/10
(view source)
Revision as of 19:27, 5 January 2023
54 bytes removed
,
1 year ago
→LHA
Line 103:
Line 103:
|-
|-
!rowspan=2|Ship Exceptions
!rowspan=2|Ship Exceptions
−
|Can Equip:<br>
+
! -
|Can Equip:<br>{{Aviation Personnel}}
|Can Equip:<br>{{Aviation Personnel}}
−
|-
−
|Cannot Equip:<br>
−
|Cannot Equip:<br>
|}
|}
−
Jigaraphale
36,107
edits