Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Yukikaze/Equipment Bonuses
(view source)
Revision as of 14:32, 13 May 2022
368 bytes added
,
2 years ago
no edit summary
Line 176:
Line 176:
|-
|-
! {{Radar}}{{EquipmentLink|SG Radar (Initial Model)}}
! {{Radar}}{{EquipmentLink|SG Radar (Initial Model)}}
+
| style="text-align:left;" | '''(1st equipped)'''
+
| +2 || || || || +3 || || +2
+
| style="text-align:left;" | {{Range}}+1, One-time
+
|-
+
! {{Radar}}{{EquipmentLink|SG Radar (Late Model)}}
| style="text-align:left;" | '''(1st equipped)'''
| style="text-align:left;" | '''(1st equipped)'''
| +2 || || || || +3 || || +2
| +2 || || || || +3 || || +2
Line 389:
Line 394:
|-
|-
! {{Radar}}{{EquipmentLink|SG Radar (Initial Model)}}
! {{Radar}}{{EquipmentLink|SG Radar (Initial Model)}}
+
| style="text-align:left;" | '''(1st equipped)'''
+
| +2 || || || || +3 || || +2
+
| style="text-align:left;" | {{Range}}+1, One-time
+
|-
+
! {{Radar}}{{EquipmentLink|SG Radar (Late Model)}}
| style="text-align:left;" | '''(1st equipped)'''
| style="text-align:left;" | '''(1st equipped)'''
| +2 || || || || +3 || || +2
| +2 || || || || +3 || || +2
Fourinone
5,401
edits