Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
List of light cruisers by upgraded maximum stats/New
(view source)
Revision as of 02:42, 2 January 2020
16 bytes added
,
4 years ago
added atlanta
Line 53:
Line 53:
|De Ruyter/Kai
|De Ruyter/Kai
|Perth/Kai
|Perth/Kai
+
|-
+
|Atlanta/Kai
|#
|#
|!subclasses
|!subclasses
Hacccchan
27
edits