Open main menu
Home
Random
Nearby
Log in
Settings
About Kancolle Wiki
Disclaimers
Kancolle Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Equipment
(view source)
Revision as of 21:46, 26 August 2023
194 bytes added
,
9 months ago
→Other Equipment
Line 336:
Line 336:
|{{Category:Command Facilities}}
|{{Category:Command Facilities}}
|-
|-
−
|colspan=
3
|{{Smoke}} {{Equipment/Link|Smoke Generator (Smoke Screen)|Smoke Generator Kai (Smoke Screen)|text=Smoke Generators|link_category=Smoke Generators}}
+
|rowspan=2|[[:Category:Surface Ship Equipment|Surface Ship Equipment]]
+
|colspan=
2
|{{Smoke}} {{Equipment/Link|Smoke Generator (Smoke Screen)|Smoke Generator Kai (Smoke Screen)|text=Smoke Generators|link_category=Smoke Generators}}
|{{Category:Smoke Generators}}
|{{Category:Smoke Generators}}
+
|-
+
|colspan=2|{{Balloon}} {{Equipment/Link|Barrage Balloon|link_category=Barrage Balloons}}
+
|{{Category:Barrage Balloons}}
|-
|-
|colspan=3|{{TransportationMaterial}} {{EquipmentLink|Saiun (Disassembled for Transport)}}
|colspan=3|{{TransportationMaterial}} {{EquipmentLink|Saiun (Disassembled for Transport)}}
Jigaraphale
34,962
edits